KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 09.03 2013 / Začátek: 10:00

6:1

Vyhrané sady: 20:8 / Vyhrané míčky: 274:219

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Martina Romanová
Mária Kraželová
  • 11
  • 6
  • 7
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Petra Pintová
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 7
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Alexandra Pelcmanová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Mária Kraželová
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 3
  • 5
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Martina Romanová
Alexandra Pelcmanová
  • 5
  • 11
  • 11
  • 6
  • 4
  • 11
  • 7
  • 2
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Petra Pintová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Alexandra Pelcmanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Mária Kraželová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Martina Romanová
Petra Pintová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Dubňany A

Spartak Hluk A MP Dream

Extraliga žen / 17.11.2012 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 15 89:14 44
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 15 84:36 41
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 15 80:29 40
4. SK Dobré A 16 68:55 35
5. Spartak Hluk A MP Dream 15 65:52 34
6. BSK Malenovice A 15 59:68 27
7. SKST Dubňany A 15 39:68 25
8. Baník Havířov A 16 45:84 23
9. SKST Vlašim A 16 40:86 21
10. TTC Litoměřice A 16 17:94 18