KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / ne 02.12 2012 / Začátek: 10:00

6:4

Vyhrané sady: 19:13 / Vyhrané míčky: 299:269

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Tušlová
Lucia Truksová
  • 8
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Vivien Éllö
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ganna Gaponova
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 10
  • 9
  • 7
  • 0
  • 9
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Vivien Éllö
Lucia Truksová
  • 12
  • 12
  • 10
  • 11
  • 0
  • 10
  • 10
  • 12
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Veronika Tušlová
Lenka Harabaszová
  • 1
  • 2
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Ganna Gaponova
Kateřina Čechová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 10
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Vivien Éllö
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 12
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Ganna Gaponova
Lucia Truksová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Veronika Tušlová
Kateřina Čechová
  • 7
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Vivien Éllö Ganna Gaponova
Lenka Harabaszová Lucia Truksová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

BSK Malenovice A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 24.03.2013 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 9 53:8 26
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 9 52:25 25
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 9 48:14 24
4. SK Dobré A 9 39:26 21
5. Spartak Hluk A MP Dream 9 35:35 18
6. BSK Malenovice A 9 34:40 16
7. SKST Dubňany A 9 23:43 15
8. SKST Vlašim A 9 27:45 13
9. TTC Litoměřice A 9 10:52 11
10. Baník Havířov A 9 19:52 11