KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / ne 24.03 2013 / Začátek: 14:00

3:6

Vyhrané sady: 9:21 / Vyhrané míčky: 234:288

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lucia Truksová
Veronika Tušlová
  • 11
  • 8
  • 12
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 10
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lenka Harabaszová
Katsiaryna Baravok
  • 11
  • 11
  • 5
  • 9
  • 11
  • 5
  • 8
  • 11
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Kateřina Čechová
Suthasini Sawettabut
  • 5
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lenka Harabaszová
Veronika Tušlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Lucia Truksová
Suthasini Sawettabut
  • 6
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Kateřina Čechová
Katsiaryna Baravok
  • 8
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Lenka Harabaszová
Suthasini Sawettabut
  • 10
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Kateřina Čechová
Veronika Tušlová
  • 8
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Lucia Truksová
Katsiaryna Baravok
  • 2
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

Číslo zápasu: 10

Lenka Harabaszová Lucia Truksová
Veronika Tušlová Suthasini Sawettabut
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav A Gumotex

BSK Malenovice A

Extraliga žen / 02.12.2012 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 18 107:16 53
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 18 102:40 50
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 18 93:35 47
4. SK Dobré A 18 74:62 39
5. Spartak Hluk A MP Dream 18 69:70 37
6. BSK Malenovice A 18 74:78 34
7. SKST Dubňany A 18 41:86 28
8. Baník Havířov A 18 52:91 27
9. SKST Vlašim A 18 46:92 25
10. TTC Litoměřice A 18 18:106 20