KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 1. kolo / pá 18.10 2013 / Začátek: 18:00

2:6

Vyhrané sady: 9:20 / Vyhrané míčky: 199:281

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Denisa Pyskatá
Vivien Éllö
  • 3
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Veronika Tušlová
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 2
  • 8
  • 12
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Ganna Gaponova
  • 2
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Vivien Éllö
  • 8
  • 11
  • 1
  • 3
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Denisa Pyskatá
Ganna Gaponova
  • 3
  • 9
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Veronika Tušlová
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 2
  • 6
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Ganna Gaponova
  • 1
  • 4
  • 11
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Vivien Éllö
  • 9
  • 11
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Denisa Pyskatá
Veronika Tušlová
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

1:0

Stav utkání po zápase: 3:6

Číslo zápasu: 10

Monika Vybíralová Aneta Širučková
Ganna Gaponova Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav Gumotex

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 17.01.2014 / 19:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK ČP Břeclav Gumotex 1 6:2 3
2. Spartak Hluk MP Dream 1 2:6 1
3. SKST Mart Hodonín 0 0:0 0
4. SK Frýdlant n.O. 0 0:0 0
5. SK Dobré 0 0:0 0
6. SVS Hr.Králové 0 0:0 0
7. SKST Vlašim 0 0:0 0
8. SKST Dubňany 0 0:0 0
9. Sokol Nusle 0 0:0 0
10. Slavoj Praha 0 0:0 0