KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 12. kolo / pá 17.01 2014 / Začátek: 19:00

6:4

Vyhrané sady: 20:15 / Vyhrané míčky: 310:294

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Nikita Petrovová
Monika Vybíralová
  • 7
  • 8
  • 11
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ganna Gaponova
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Veronika Tušlová
Aneta Širučková
  • 7
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Ganna Gaponova
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Nikita Petrovová
Aneta Širučková
  • 6
  • 12
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 10
  • 8
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Veronika Tušlová
Stanislava Slezáková
  • 6
  • 4
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Ganna Gaponova
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Veronika Tušlová
Monika Vybíralová
  • 8
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Nikita Petrovová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 5
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Ganna Gaponova Nikita Petrovová
Aneta Širučková Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

Spartak Hluk MP Dream

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 18.10.2013 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK ČP Břeclav Gumotex 10 54:27 28
2. SKST Mart Hodonín 9 54:11 27
3. SK Frýdlant n.O. 9 47:18 23
4. SK Dobré 9 43:31 21
5. SVS Hr.Králové 9 38:35 18
6. Spartak Hluk MP Dream 10 39:50 16
7. SKST Vlašim 9 32:39 16
8. SKST Dubňany 10 27:51 16
9. Sokol Nusle 9 23:50 13
10. Slavoj Praha 10 15:60 10