KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 3. kolo / ne 15.09 2013 / Začátek: 10:00

6:2

Vyhrané sady: 19:18 / Vyhrané míčky: 362:347

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Stará
Petra Pintová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 11
  • 3
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Lucia Ivanová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 11
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Alexandra Pelcmanová
  • 7
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Petra Pintová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Alexandra Pelcmanová
  • 12
  • 8
  • 9
  • 16
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 14
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Lucia Ivanová
  • 12
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Alexandra Pelcmanová
  • 8
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12
  • 9
  • 7
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Petra Pintová
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 3
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Kateřina Stará
Lucia Ivanová
  • 2
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SKST Dubňany

SKST Vlašim

Extraliga / 19.01.2014 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 3 18:3 9
2. SKST Dubňany 3 14:11 7
3. SK Frýdlant n.O. 2 12:4 6
4. SKST Vlašim 2 8:8 4
5. MSK ČP Břeclav Gumotex 1 6:2 3
6. Sokol Nusle 2 1:12 2
7. Slavoj Praha 2 5:12 2
8. SK Dobré 1 4:6 1
9. SVS Hr.Králové 1 0:6 1
10. Spartak Hluk MP Dream 1 2:6 1