KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 14. kolo / ne 19.01 2014 / Začátek: 10:00

6:1

Vyhrané sady: 20:13 / Vyhrané míčky: 321:278

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 6
  • 8
  • 9
  • 2
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Alexandra Pelcmanová
Kateřina Stará
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 8
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lucia Ivanová
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 13
  • 9
  • 6
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Alexandra Pelcmanová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 13
  • 0
  • 9
  • 14
  • 7
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Veronika Poláková
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 5
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Lucia Ivanová
Kateřina Stará
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 2
  • 5
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Alexandra Pelcmanová
Veronika Poláková
  • 10
  • 3
  • 11
  • 12
  • 11
  • 12
  • 11
  • 2
  • 10
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Lucia Ivanová
Michaela Keroušová
  • 5
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Kateřina Stará
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

SKST Dubňany

Extraliga / 15.09.2013 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 12 72:11 36
2. SK Frýdlant n.O. 11 59:23 29
3. MSK ČP Břeclav Gumotex 10 54:27 28
4. SK Dobré 10 47:37 22
5. SKST Dubňany 12 38:57 21
6. SVS Hr.Králové 10 39:41 19
7. SKST Vlašim 11 33:51 18
8. Sokol Nusle 11 28:61 16
9. Spartak Hluk MP Dream 10 39:50 16
10. Slavoj Praha 11 15:66 11