KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 4. kolo / pá 20.09 2013 / Začátek: 18:00

5:5

Vyhrané sady: 18:22 / Vyhrané míčky: 371:369

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Veronika Poláková
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 3
  • 13
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Michaela Keroušová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 9
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Stanislava Slezáková
Kateřina Stará
  • 6
  • 11
  • 6
  • 8
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 12
  • 5
  • 11
  • 3
  • 5
  • 14
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Kateřina Stará
  • 11
  • 11
  • 6
  • 9
  • 9
  • 6
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Stanislava Slezáková
Michaela Keroušová
  • 6
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Kateřina Stará
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Stanislava Slezáková
Veronika Poláková
  • 4
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Michaela Keroušová
  • 15
  • 12
  • 5
  • 11
  • 11
  • 17
  • 10
  • 11
  • 6
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Aneta Širučková Monika Vybíralová
Michaela Keroušová Kateřina Stará
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 07.02.2014 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 4 24:6 12
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 3 18:6 9
3. SK Frýdlant n.O. 3 15:10 7
4. SKST Dubňany 3 14:11 7
5. SKST Vlašim 4 16:19 7
6. Sokol Nusle 3 7:16 5
7. SK Dobré 2 10:9 4
8. Spartak Hluk MP Dream 3 11:17 4
9. Slavoj Praha 3 6:18 3
10. SVS Hr.Králové 2 3:12 2