KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 15. kolo / pá 07.02 2014 / Začátek: 18:00

4:6

Vyhrané sady: 15:23 / Vyhrané míčky: 333:388

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Pěnkavová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Kateřina Čechová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Kateřina Stará
Aneta Širučková
  • 5
  • 2
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 10
  • 12
  • 0
  • 4
  • 4
  • 12
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Dagmar Pěnkavová
Aneta Širučková
  • 4
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Kateřina Stará
Kateřina Čechová
  • 11
  • 13
  • 10
  • 3
  • 13
  • 7
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Aneta Širučková
  • 8
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Kateřina Stará
Monika Vybíralová
  • 11
  • 8
  • 7
  • 4
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Dagmar Pěnkavová
Kateřina Čechová
  • 9
  • 5
  • 13
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 15
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Kateřina Stará Veronika Poláková
Aneta Širučková Monika Vybíralová
  • 15
  • 9
  • 11
  • 7
  • 0
  • 13
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

Spartak Hluk MP Dream

SKST Vlašim

Extraliga / 20.09.2013 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 13 78:13 39
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 12 66:29 34
3. SK Frýdlant n.O. 12 61:29 30
4. SK Dobré 11 52:42 24
5. Spartak Hluk MP Dream 12 51:58 22
6. SVS Hr.Králové 11 44:46 21
7. SKST Dubňany 12 38:57 21
8. SKST Vlašim 13 38:63 20
9. Sokol Nusle 12 32:67 17
10. Slavoj Praha 12 16:72 12