KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 10. kolo / pá 06.12 2013 / Začátek: 18:00

6:2

Vyhrané sady: 23:10 / Vyhrané míčky: 329:258

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Pěnkavová
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 8
  • 7
  • 11
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Monika Vybíralová
  • 5
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Aneta Širučková
  • 8
  • 11
  • 4
  • 9
  • 0
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kateřina Pěnkavová
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Monika Vybíralová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Kristýna Mikulcová
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Aneta Širučková
  • 4
  • 8
  • 15
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 13
  • 8
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Kateřina Pěnkavová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 4
  • 8
  • 11
  • 1
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 7:2

další vzájemná utkání

Spartak Hluk MP Dream

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 17.03.2014 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 8 48:11 24
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 8 48:17 24
3. SK Frýdlant n.O. 9 47:18 23
4. SK Dobré 7 31:27 15
5. SKST Vlašim 8 31:33 15
6. Spartak Hluk MP Dream 8 29:40 12
7. SKST Dubňany 8 17:41 12
8. Sokol Nusle 7 15:38 11
9. SVS Hr.Králové 6 20:29 9
10. Slavoj Praha 7 10:42 7