KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 21. kolo / po 17.03 2014 / Začátek: 10:00

1:6

Vyhrané sady: 7:20 / Vyhrané míčky: 216:283

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Čechová
Kristýna Mikulcová
  • 11
  • 10
  • 13
  • 4
  • 14
  • 9
  • 12
  • 11
  • 11
  • 12

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Monika Vybíralová
Kateřina Pěnkavová
  • 6
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 8
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Maryia Kuchuk
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 9
  • 10
  • 8
  • 0
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Monika Vybíralová
Kristýna Mikulcová
  • 9
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Kateřina Čechová
Lenka Harabaszová
  • 6
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Maryia Kuchuk
Kateřina Pěnkavová
  • 11
  • 5
  • 9
  • 8
  • 0
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Monika Vybíralová
Lenka Harabaszová
  • 4
  • 12
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Maryia Kuchuk
Kristýna Mikulcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kateřina Čechová
Kateřina Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Monika Vybíralová Maryia Kuchuk
Kateřina Pěnkavová Lenka Harabaszová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 06.12.2013 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 18 108:17 54
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 18 97:50 49
3. SK Frýdlant n.O. 18 92:38 46
4. SK Dobré 17 81:63 38
5. SVS Hr.Králové 17 71:70 35
6. Spartak Hluk MP Dream 18 71:84 32
7. SKST Dubňany 18 51:92 28
8. SKST Vlašim 17 52:82 27
9. Sokol Nusle 18 52:97 26
10. Slavoj Praha 17 20:102 17