KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / so 30.09 2017 / Začátek: 15:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Menger

Vyhrané sady: 3:18 / Vyhrané míčky: 127:222

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Vondráková
Miroslava Ságlová
  • 6
  • 1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Radnicová
Tamara Tomanová
  • 11
  • 3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jaroslava Veselá
Hana Kubátová
  • 6
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Lenka Radnicová
Miroslava Ságlová
  • 12
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0
  • 14
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Markéta Vondráková
Hana Kubátová
  • 3
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Jaroslava Veselá
Tamara Tomanová
  • 4
  • 4
  • 11
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Lenka Radnicová
Hana Kubátová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Jaroslava Veselá
Miroslava Ságlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Markéta Vondráková
Tamara Tomanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 14.01.2018 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3 18:3 9
2. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3 18:7 9
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 3 15:7 7
4. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 3 15:11 7
5. MSK Gumotex Břeclav 2 12:1 6
6. SKST Baník Havířov 3 7:12 5
7. SK Dobré 3 8:16 5
8. SVS Hradec Králové 3 9:18 3
9. KST Hluk 3 2:18 3
10. TJ Sokol Nusle Praha 2 1:12 2