KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga žen 2017/2018

nejúspěšnější hráč

Ruichen Guo

100 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Ruichen Guo 100 %
2. Kateřina Pěnkavová 90.63 %
3. Natalia Partyka 87.5 %
4. Hana Kubátová 83.67 %
5. Mitsuki Yoshida 75.76 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Hana Kubátová 41
2. Solomiya Brateyko 34
3. Karolína Mynářová 32
4. Kristýna Štefcová 30
5. Tamara Tomanová 30
VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SKST Baník Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 24.02.2018 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2018 / 17:30 /

TJ Sokol Nusle Praha

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 25.02.2018 / 10:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 18 108:19 54
2. MSK Gumotex Břeclav 18 94:38 47
3. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 18 91:58 44
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 18 88:59 42
5. SKST Baník Havířov 18 68:69 37
6. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 18 64:82 33
7. SK Dobré 18 65:83 32
8. SVS Hradec Králové 18 61:97 25
9. KST Hluk 18 35:102 23
10. TJ Sokol Nusle Praha 18 36:103 22
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 18 18 0 0 0 108:19 54
2. MSK Gumotex Břeclav 18 14 1 3 0 94:38 47
3. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 18 13 0 5 0 91:58 44
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 18 11 2 5 0 88:59 42
5. SKST Baník Havířov 18 9 1 8 0 68:69 37
6. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 18 7 2 8 1 64:82 33
7. SK Dobré 18 5 4 9 0 65:83 32
8. SVS Hradec Králové 18 2 3 13 0 61:97 25
9. KST Hluk 18 2 1 15 0 35:102 23
10. TJ Sokol Nusle Praha 18 1 2 15 0 36:103 22

1. kolo

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 02.09.2017 / 16:00 /

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

SK Dobré

Extraliga žen / 02.09.2017 / 16:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 02.09.2017 / 17:00 /

SKST Baník Havířov

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 08.10.2017 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

KST Hluk

Extraliga žen / 08.10.2017 / 10:00 /

2. kolo

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 01.09.2017 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

SK Dobré

Extraliga žen / 02.09.2017 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

KST Hluk

Extraliga žen / 03.09.2017 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 07.10.2017 / 17:30 /

3. kolo

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 30.09.2017 / 12:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 30.09.2017 / 15:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 30.09.2017 / 15:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 30.09.2017 / 18:00 /

KST Hluk

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 22.10.2017 / 10:00 /

4. kolo

MSK Gumotex Břeclav

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 29.09.2017 / 18:00 /

KST Hluk

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 29.09.2017 / 18:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 01.10.2017 / 10:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 18.11.2017 / 18:00 /

5. kolo

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 14.10.2017 / 11:00 /

SKST Baník Havířov

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 14.10.2017 / 15:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 14.10.2017 / 16:00 /

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 14.10.2017 / 16:00 /

SK Dobré

KST Hluk

Extraliga žen / 14.10.2017 / 17:00 /

6. kolo

SK Dobré

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 13.10.2017 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 13.10.2017 / 18:00 /

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 14.10.2017 / 11:00 /

SVS Hradec Králové

KST Hluk

Extraliga žen / 15.10.2017 / 10:00 /

7. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 27.10.2017 / 18:00 /

KST Hluk

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 27.10.2017 / 18:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

SK Dobré

Extraliga žen / 29.10.2017 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 29.10.2017 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 29.10.2017 / 10:00 /

8. kolo

TJ Sokol Nusle Praha

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 28.10.2017 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Dobré

Extraliga žen / 28.10.2017 / 15:00 /

SKST Baník Havířov

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 28.10.2017 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 28.10.2017 / 17:30 /

9. kolo

MK Řeznovice TT Armex Moravský

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 21.10.2017 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 20.11.2017 / 10:00 /

MSK Gumotex Břeclav

KST Hluk

Extraliga žen / 24.11.2017 / 18:00 /

SK Dobré

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 24.11.2017 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 26.11.2017 / 08:30 /

10. kolo

KST Hluk

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 18.11.2017 / 13:00 /

SK Dobré

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 18.11.2017 / 14:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 25.11.2017 / 12:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 25.11.2017 / 18:00 /

11. kolo

SVS Hradec Králové

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 17.11.2017 / 11:00 /

KST Hluk

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 02.12.2017 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 02.12.2017 / 15:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 02.12.2017 / 18:00 /

SK Dobré

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 09.12.2017 / 13:30 /

12. kolo

SVS Hradec Králové

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 17.11.2017 / 11:00 /

SK Dobré

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 17.11.2017 / 15:00 /

KST Hluk

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 17.11.2017 / 17:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 01.12.2017 / 18:00 /

13. kolo

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 12.01.2018 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

KST Hluk

Extraliga žen / 12.01.2018 / 18:00 /

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 12.01.2018 / 18:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 14.01.2018 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 14.01.2018 / 10:00 /

14. kolo

SKST Baník Havířov

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 13.01.2018 / 15:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 13.01.2018 / 16:00 /

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

KST Hluk

Extraliga žen / 13.01.2018 / 16:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 13.01.2018 / 17:30 /

15. kolo

KST Hluk

SK Dobré

Extraliga žen / 27.01.2018 / 15:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 27.01.2018 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 27.01.2018 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 27.01.2018 / 17:30 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 27.01.2018 / 18:00 /

16. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 26.01.2018 / 18:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

SK Dobré

Extraliga žen / 26.01.2018 / 18:00 /

KST Hluk

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 26.01.2018 / 18:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 28.01.2018 / 10:00 /

17. kolo

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 09.02.2018 / 18:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

KST Hluk

Extraliga žen / 09.02.2018 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 09.02.2018 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 10.02.2018 / 12:00 /

SK Dobré

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 10.02.2018 / 17:00 /

18. kolo

SK Dobré

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 09.02.2018 / 16:30 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 10.02.2018 / 11:00 /

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 10.02.2018 / 16:00 /

SVS Hradec Králové

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 11.02.2018 / 10:00 /

19. kolo

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 20.02.2018 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

KST Hluk

Extraliga žen / 23.02.2018 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 25.02.2018 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 25.02.2018 / 10:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 25.02.2018 / 10:00 /

20. kolo

SKST Baník Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 24.02.2018 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 24.02.2018 / 15:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

KST Hluk

Extraliga žen / 24.02.2018 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2018 / 17:30 /

1/1/1. kolo

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 06.04.2018 / 18:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 07.04.2018 / 17:00 /

1/1/2. kolo

MK Řeznovice TT Armex Moravský

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Extraliga žen / 07.04.2018 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 08.04.2018 / 16:00 /

1/2/1. kolo

MSK Gumotex Břeclav

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 20.04.2018 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 20.04.2018 / 18:00 /

1/2/2. kolo

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 21.04.2018 / 15:00 /

MK Řeznovice TT Armex Moravský

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 21.04.2018 / 18:00 /

1/3/1. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 11.05.2018 / 18:00 /

1/3/2. kolo

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 12.05.2018 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Poledne Jan

jan.poledne@gmail.com
ADRESA

Praha 10, Mattioliho 3248/19

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Schildkröt, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Zelená

KST Hluk

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Botková Andrea

+420 605 777829

andrea.botkova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Super, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Europa, zelena

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Boršická 1313

MK Řeznovice TT Armex Moravský

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa 40+, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

MSK Gumotex Břeclav

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 608 471775

petr.nedoma@canis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní, Břeclav

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: TIBHAR 40+ SL, plast, bílá

Stoly: STIGA, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKST Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA OPTIMUM, plast, Bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SVS Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

lesia.stakhova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikeska Jaroslav st.

+420 731 450155

jarek.mikeska@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga, plast, bílá

Stoly: Stiga, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Sokol Nusle Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vondráková Markéta

+420 608 734123

marketa.vondrakova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: XUSHAOFA, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold 25/S, ze

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Na Květnici 700/1a, Praha 4