KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / pá 29.09 2017 / Začátek: 18:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Dagmar Koušová

Vyhrané sady: 15:20 / Vyhrané míčky: 313:342

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Veronika Kmeťová
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 13
  • 11
  • 13
  • 7
  • 9
  • 15

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tereza Pytlíková
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Libuše Horáková
Solomiya Brateyko
  • 7
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Tereza Pytlíková
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Solomiya Brateyko
  • 4
  • 2
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Libuše Horáková
Anežka Ilčíková
  • 14
  • 4
  • 7
  • 6
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Tereza Pytlíková
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 8
  • 7
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Libuše Horáková
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 3
  • 9
  • 7
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Klára Ševčíková
  • 11
  • 4
  • 7
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 9
  • 0

2:2

Stav utkání po zápase: 2:7

další vzájemná utkání

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

KST Hluk

Extraliga žen / 13.01.2018 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 4 24:4 12
2. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 4 19:13 10
3. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 4 21:13 10
4. MSK Gumotex Břeclav 3 18:2 9
5. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4 16:13 8
6. SKST Baník Havířov 4 13:13 8
7. SK Dobré 3 8:16 5
8. KST Hluk 4 4:24 4
9. TJ Sokol Nusle Praha 3 2:18 3
10. SVS Hradec Králové 3 9:18 3