KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / pá 29.09 2017 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová

Vyhrané sady: 19:4 / Vyhrané míčky: 243:159

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dana Čechová
Hana Kubátová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 15
  • 9
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Vivien Éllö
Andrea Daňová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Karin Grofová
Markéta Rusnáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Vivien Éllö
Hana Kubátová
  • 3
  • 6
  • 14
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Aneta Širučková
Markéta Rusnáková
  • 12
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 10
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Andrea Daňová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Vivien Éllö
Markéta Rusnáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Hana Kubátová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Aneta Širučková
Andrea Daňová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Aneta Širučková Karin Grofová
Hana Kubátová Marie Hrachová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 13.01.2018 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 4 24:4 12
2. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 4 19:13 10
3. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 4 21:13 10
4. MSK Gumotex Břeclav 3 18:2 9
5. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 4 16:13 8
6. SKST Baník Havířov 4 13:13 8
7. SK Dobré 3 8:16 5
8. KST Hluk 4 4:24 4
9. TJ Sokol Nusle Praha 3 2:18 3
10. SVS Hradec Králové 3 9:18 3