KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / pá 24.11 2017 / Začátek: 18:00

6:2

Rozhodčí: Pavel Jamný / Asistent rozhodčího: Martina Koberová

Vyhrané sady: 16:9 / Vyhrané míčky: 233:172

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Aneta Širučková
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Klára Koberová
Linda Záděrová
  • 5
  • 1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Karin Grofová
Štěpánka Vrzalová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Linda Záděrová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 6
  • 1
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Karin Grofová
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Klára Koberová
Štěpánka Vrzalová
  • 8
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 3
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Linda Záděrová
  • 8
  • 6
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Aneta Širučková
Štěpánka Vrzalová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Klára Koberová
Klára Malíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Aneta Širučková Karin Grofová
Klára Malíková Linda Záděrová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

KST Hluk

Extraliga žen / 23.02.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 9 54:9 27
2. MSK Gumotex Břeclav 8 43:10 22
3. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 8 41:28 20
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 8 35:24 18
5. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 9 29:39 16
6. SKST Baník Havířov 8 26:31 15
7. SK Dobré 8 28:35 15
8. SVS Hradec Králové 8 27:43 11
9. KST Hluk 8 15:46 10
10. TJ Sokol Nusle Praha 8 14:47 9