KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / so 02.12 2017 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Jiří Dospíšil / Asistent rozhodčího: Jaromír Polák , Petr Makovický

Vyhrané sady: 23:6 / Vyhrané míčky: 287:233

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Barbora Kapounová
Nikita Petrovová
  • 7
  • 12
  • 13
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Ekaterina Chernyavskaya
Kamila Sikorová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Mitsuki Yoshida
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Ekaterina Chernyavskaya
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 5
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Barbora Kapounová
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 7
  • 2
  • 6
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Kristýna Mikulcová
Kamila Sikorová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 11
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Ekaterina Chernyavskaya
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 11
  • 3
  • 3
  • 12
  • 8
  • 7
  • 11
  • 11
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Kristýna Mikulcová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Barbora Kapounová
Kamila Sikorová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

MK Řeznovice TT Armex Moravský

Extraliga žen / 08.10.2017 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 10 60:9 30
2. MSK Gumotex Břeclav 10 55:14 28
3. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 10 51:35 24
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 10 47:29 24
5. SKST Baník Havířov 10 33:41 19
6. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 10 34:44 18
7. SK Dobré 10 37:46 18
8. KST Hluk 10 22:55 14
9. SVS Hradec Králové 10 31:55 13
10. TJ Sokol Nusle Praha 10 17:59 11