KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / so 27.01 2018 / Začátek: 15:00

4:6

Vrchní rozhodčí: Josef Slavata

Vyhrané sady: 11:20 / Vyhrané míčky: 248:306

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vendula Tenglová
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lenka Radnicová
Renata Štrbíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Natalia Partyka
  • 5
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lenka Radnicová
Markéta Ševčíková
  • 9
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Vendula Tenglová
Natalia Partyka
  • 7
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Renata Štrbíková
  • 6
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Lenka Radnicová
Natalia Partyka
  • 5
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Markéta Ševčíková
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Vendula Tenglová
Renata Štrbíková
  • 5
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Lenka Radnicová Vendula Tenglová
Natalia Partyka Markéta Ševčíková
  • 9
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 14.10.2017 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 14 84:13 42
2. MSK Gumotex Břeclav 13 72:22 36
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 14 70:40 35
4. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 14 67:50 32
5. SKST Baník Havířov 14 49:54 27
6. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 14 47:64 25
7. SK Dobré 13 48:59 24
8. SVS Hradec Králové 13 43:71 18
9. KST Hluk 14 28:79 18
10. TJ Sokol Nusle Praha 13 21:77 14