KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / ne 25.02 2018 / Začátek: 10:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Stanislav Hanek

Vyhrané sady: 5:20 / Vyhrané míčky: 201:262

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lenka Radnicová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 3
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Vendula Tenglová
Kristýna Mikulcová
  • 8
  • 8
  • 12
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jaroslava Veselá
Barbora Kapounová
  • 11
  • 10
  • 6
  • 5
  • 0
  • 8
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Vendula Tenglová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 4
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Lenka Radnicová
Barbora Kapounová
  • 11
  • 11
  • 15
  • 0
  • 0
  • 6
  • 2
  • 13
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Jaroslava Veselá
Kristýna Mikulcová
  • 6
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Vendula Tenglová
Barbora Kapounová
  • 8
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Jaroslava Veselá
Ekaterina Chernyavskaya
  • 7
  • 10
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 0

0:2

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Lenka Radnicová
Kristýna Mikulcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MK Řeznovice TT Armex Moravský

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 21.10.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 18 108:19 54
2. MSK Gumotex Břeclav 17 91:32 46
3. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 17 85:55 41
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 17 83:54 40
5. SKST Baník Havířov 17 62:66 34
6. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 18 64:82 33
7. SK Dobré 17 60:78 30
8. SVS Hradec Králové 17 58:91 24
9. KST Hluk 17 30:97 21
10. TJ Sokol Nusle Praha 17 31:98 20