KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / po 20.11 2017 / Začátek: 10:00

6:0

Asistent rozhodčího: Richard Brhel , Vladimír Brhel , František Mikulecký

Vyhrané sady: 20:10 / Vyhrané míčky: 301:236

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Pěnkavová
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 6
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Ruichen Guo
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Markéta Ševčíková
Solomiya Brateyko
  • 5
  • 11
  • 8
  • 9
  • 0
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Ruichen Guo
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kateřina Pěnkavová
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 6
  • 11
  • 10
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 12
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Markéta Ševčíková
Klára Ševčíková
  • 6
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7
  • 12
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Ruichen Guo
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 3
  • 11
  • 6
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Markéta Ševčíková
Anežka Ilčíková
  • 10
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12
  • 6
  • 0
  • 0
  • 0

1:1

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Kateřina Pěnkavová
Klára Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 20.02.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 9 54:9 27
2. MSK Gumotex Břeclav 8 43:10 22
3. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 8 41:28 20
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 8 35:24 18
5. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 9 29:39 16
6. SKST Baník Havířov 8 26:31 15
7. SK Dobré 8 28:35 15
8. SVS Hradec Králové 8 27:43 11
9. KST Hluk 8 15:46 10
10. TJ Sokol Nusle Praha 8 14:47 9