KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 5. kolo / pá 11.10 2019 / Začátek: 18:00

3:4

Vrchní rozhodčí: Petr Sudek / Rozhodčí: Jan Varcl

Vyhrané sady: 15:14 / Vyhrané míčky: 276:267

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Jakub Seibert
Jakub Crha
  • 11
  • 8
  • 15
  • 11
  • 8
  • 9
  • 11
  • 17
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Mohamed Shouman
Martin Pavlica
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Michal Blinka
Marek Klásek
  • 6
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 5
  • 8
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Mohamed Shouman
Jakub Crha
  • 8
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Jakub Seibert
Marek Klásek
  • 11
  • 13
  • 11
  • 4
  • 4
  • 9
  • 15
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Michal Blinka
Martin Pavlica
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Michal Blinka Mohamed Shouman
Jakub Crha Marek Klásek
  • 5
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
  • 11
  • 3
  • 6
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:4

další vzájemná utkání

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 13.03.2020 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 13.12.2019 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha 5 20:2 20
2. KT Praha 5 18:8 17
3. TJ Ostrava KST 5 15:14 15
4. SKST EUROMASTER Liberec 5 15:18 11
5. TTC OSTRAVA 2016 5 11:16 10
6. SKST Cheb 5 14:17 10
7. SKST Charvát Baník Havířov 5 8:18 9
8. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 5 11:19 8