Extraliga mužů 2019/2020

nejúspěšnější hráč

Dmitrij Prokopcov

96.55 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Dmitrij Prokopcov 96.55 %
2. Stanislav Kučera 89.29 %
3. Tomáš Tregler 89.19 %
4. Jakub Kleprlík 79.17 %
5. Tomáš Pavelka 75 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Tomáš Tregler 33
2. Dmitrij Prokopcov 28
3. Stanislav Kučera 25
4. Bohumil Vožický 22
5. Jakub Crha 21
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SF SKK El Niňo Praha

12

VÍCE

NEJLEPŠÍ DOMA

VÍCE

NEJLEPŠÍ VENKU

P. tým výhry
1. SF SKK El Niňo Praha 8
2. SF SKK El Niňo Praha 8
3. KT Praha 8
4. KT Praha 8
5. SKST Cheb 4
VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SKST Cheb

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 20.02.2020 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 21.02.2020 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Cheb

Extraliga mužů / 05.03.2020 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha 19 75:12 74
2. KT Praha 19 65:34 64
3. TTC OSTRAVA 2016 18 53:48 48
4. TJ Ostrava KST 19 38:60 41
5. SKST EUROMASTER Liberec 19 51:66 41
6. SKST Charvát Baník Havířov 18 36:57 37
7. SKST Cheb 19 49:66 35
8. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 19 41:65 35
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SF SKK El Niňo Praha 19 18 0 0 0 75:12 74
2. KT Praha 19 14 0 3 0 65:34 64
3. TTC OSTRAVA 2016 18 7 0 6 0 53:48 48
4. TJ Ostrava KST 19 6 0 10 0 38:60 41
5. SKST EUROMASTER Liberec 19 3 0 7 0 51:66 41
6. SKST Charvát Baník Havířov 18 6 0 11 0 36:57 37
7. SKST Cheb 19 3 0 11 0 49:66 35
8. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 19 2 0 11 0 41:65 35

1. kolo

SKST Cheb

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 29.08.2019 / 18:00 /

TTC OSTRAVA 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 30.08.2019 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 30.08.2019 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 08.09.2019 / 14:00 /

2. kolo

TJ Ostrava KST

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 11.09.2019 / 18:00 /

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 13.09.2019 / 17:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 13.09.2019 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 13.09.2019 / 18:00 /

3. kolo

TTC OSTRAVA 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 19.09.2019 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 20.09.2019 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 20.09.2019 / 18:00 /

SKST Cheb

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 22.09.2019 / 14:00 /

4. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Cheb

Extraliga mužů / 03.10.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 04.10.2019 / 17:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KT Praha

Extraliga mužů / 04.10.2019 / 17:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 04.10.2019 / 18:00 /

5. kolo

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 10.10.2019 / 18:00 /

TTC OSTRAVA 2016

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 11.10.2019 / 17:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 11.10.2019 / 18:00 /

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 20.10.2019 / 16:00 /

6. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 25.10.2019 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

KT Praha

Extraliga mužů / 25.10.2019 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 25.10.2019 / 18:00 /

TTC OSTRAVA 2016

SKST Cheb

Extraliga mužů / 27.10.2019 / 15:00 /

7. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 24.10.2019 / 18:00 /

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 27.10.2019 / 15:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 01.11.2019 / 17:00 /

TTC OSTRAVA 2016

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 01.11.2019 / 18:00 /

8. kolo

KT Praha

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 14.11.2019 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 15.11.2019 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 15.11.2019 / 17:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

SKST Cheb

Extraliga mužů / 15.11.2019 / 18:00 /

9. kolo

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 13.11.2019 / 17:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 21.11.2019 / 18:00 /

TTC OSTRAVA 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 22.11.2019 / 17:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 22.11.2019 / 18:00 /

10. kolo

TJ Ostrava KST

SKST Cheb

Extraliga mužů / 28.11.2019 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.11.2019 / 17:00 /

KT Praha

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 29.11.2019 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 29.11.2019 / 18:00 /

11. kolo

SKST Cheb

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 03.12.2019 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 04.12.2019 / 17:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 05.12.2019 / 18:00 /

KT Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 06.12.2019 / 17:00 /

12. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 05.12.2019 / 16:30 /

SKST Charvát Baník Havířov

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 12.12.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 13.12.2019 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 13.12.2019 / 18:00 /

13. kolo

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 09.01.2020 / 17:00 /

SKST Cheb

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 09.01.2020 / 18:00 /

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 10.01.2020 / 17:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 10.01.2020 / 18:00 /

14. kolo

SKST Cheb

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 22.01.2020 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 23.01.2020 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 24.01.2020 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 24.01.2020 / 18:00 /

15. kolo

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 30.01.2020 / 18:00 /

TTC OSTRAVA 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 31.01.2020 / 17:00 /

SKST Cheb

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 31.01.2020 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 31.01.2020 / 18:00 /

16. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 06.02.2020 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 07.02.2020 / 17:00 /

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 07.02.2020 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 07.02.2020 / 18:00 /

17. kolo

SKST Cheb

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.02.2020 / 19:00 /

TTC OSTRAVA 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 20.02.2020 / 18:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 21.02.2020 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 21.02.2020 / 18:00 /

18. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Cheb

Extraliga mužů / 05.03.2020 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KT Praha

Extraliga mužů / 06.03.2020 / 17:00 /

TTC OSTRAVA 2016

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 06.03.2020 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 06.03.2020 / 17:00 /

19. kolo

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 12.03.2020 / 18:00 /

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 13.03.2020 / 17:00 /

SKST EUROMASTER Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 13.03.2020 / 18:00 /

21. kolo

SKST Cheb

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 20.02.2020 / 18:00 /

Extraliga mužů

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

KT Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Truhlář Karel

+420 603 440575

radek.truhlar@ttt.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: DHS D40+, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice

SF SKK El Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

petrkaucky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar SYNTT 40+NG, plast, bíl

Stoly: Tibhar, Smash 24/R, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SKST Charvát Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+SYNTT NG***, plast,

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Cheb

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Gavlas Petr

+420 734 436716

petr.gavlas@email.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA Prime***, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Za mostní branou 5, 35002 Cheb

SKST EUROMASTER Liberec

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Protiva Martin

+420 777 263342

martinprotiva@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola - Prime *** 40+, plast,

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola - Prime *** 40+, plast,

Stoly: Andro, Magnium SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TTC OSTRAVA 2016

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Korbel Richard

+420 603 582694

richardkorbel@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly S40+, plast, bílá

Stoly: Butterfy, Centrefold 25, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava