KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 15. kolo / pá 31.01 2020 / Začátek: 17:00

4:3

Rozhodčí: Milan Jašek / Asistent rozhodčího: Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 15:15 / Vyhrané míčky: 285:286

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Ondřej Bajger
Martin Olejník
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 14
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 12

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Šimon Bělík
Bohumil Vožický
  • 11
  • 8
  • 14
  • 5
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Felipe Olivares
Tomáš Pavelka
  • 14
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0
  • 16
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Šimon Bělík
Martin Olejník
  • 7
  • 10
  • 11
  • 6
  • 0
  • 11
  • 12
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Ondřej Bajger
Tomáš Pavelka
  • 12
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 10
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Felipe Olivares
Bohumil Vožický
  • 5
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 4
  • 11
  • 4
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Felipe Olivares Ondřej Bajger
Tomáš Pavelka Bohumil Vožický
  • 11
  • 11
  • 7
  • 7
  • 11
  • 5
  • 4
  • 11
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:3

další vzájemná utkání

KT Praha

TTC OSTRAVA 2016

Extraliga mužů / 14.11.2019 / 18:00 /

TTC OSTRAVA 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 30.08.2019 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha 15 59:9 58
2. KT Praha 15 49:29 49
3. TTC OSTRAVA 2016 15 44:42 39
4. SKST EUROMASTER Liberec 15 41:52 33
5. TJ Ostrava KST 15 28:49 31
6. SKST Charvát Baník Havířov 15 31:47 31
7. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 15 36:49 30
8. SKST Cheb 15 40:51 29