KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 17.02.2024 / 14:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

KONEC

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

2:6
KONEC

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

KONEC

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

6:2
KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 13:30

PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 06.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 08.03.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 09.03.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 09.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 10.03.2024 / 10:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 15. kolo / pá 31.01 2020 / Začátek: 18:00

2:4

Vrchní rozhodčí: Anton Gavlas , Miroslav Panský

Vyhrané sady: 10:14 / Vyhrané míčky: 206:221

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Tomáš Tregler
Mohamed Shouman
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 4
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Jan Žaloudík
Jakub Seibert
  • 8
  • 11
  • 6
  • 8
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Radek Skála
Michal Blinka
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 9
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Jan Žaloudík
Mohamed Shouman
  • 9
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Tomáš Tregler
Michal Blinka
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 5
  • 8
  • 11
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Radek Skála
Jakub Seibert
  • 9
  • 0
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

další vzájemná utkání

SKST EUROMASTER Liberec

SKST Cheb

Extraliga mužů / 15.11.2019 / 18:00 /

SKST Cheb

SKST EUROMASTER Liberec

Extraliga mužů / 29.08.2019 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha 15 59:9 58
2. KT Praha 15 49:29 49
3. TTC OSTRAVA 2016 15 44:42 39
4. SKST EUROMASTER Liberec 15 41:52 33
5. TJ Ostrava KST 15 28:49 31
6. SKST Charvát Baník Havířov 15 31:47 31
7. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 15 36:49 30
8. SKST Cheb 15 40:51 29