KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / po 30.08 2021 / Začátek: 18:30

6:0

Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , Richard Brhel , František Mikulecký

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 237:158

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Karin Grofová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Linda Záděrová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Markéta Ševčíková
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Linda Záděrová
Anna Klempererová
  • 11
  • 12
  • 7
  • 11
  • 11
  • 7
  • 14
  • 11
  • 4
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Karin Grofová
Rebeka Žižkovská
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 5
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Markéta Ševčíková
Veronika Kmeťová
  • 8
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 12
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Linda Záděrová
Rebeka Žižkovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Markéta Ševčíková
Anna Klempererová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Karin Grofová
Veronika Kmeťová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín B

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 31.08.2021 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 12 72:10 36
2. TT Moravský Krumlov A 12 66:29 32
3. SKST Charvát Havířov 12 61:40 31
4. SK Dobré A 12 62:34 29
5. SVS Hradec Králové A 12 60:46 27
6. MSK Břeclav A 12 49:47 24
7. MH stolní tenis Ostrava 12 50:49 24
8. TJ Ostrava KST 12 54:47 24
9. SKST PLUS Hodonín B 12 41:51 22
10. SF SKK El Niňo Praha 12 37:61 19
11. SKST Vlašim A 12 36:61 17
12. SKST PLUS Hodonín C 12 18:69 15
13. SKP Sever Ústí nad Labem 12 10:72 12