KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / út 31.08 2021 / Začátek: 18:30

0:6

Asistent rozhodčího: František Mikulecký , Richard Brhel , Lenka Karasová

Vyhrané sady: 3:18 / Vyhrané míčky: 135:224

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Eliška Novotná
Linda Záděrová
  • 1
  • 4
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Klempererová
Markéta Ševčíková
  • 5
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Veronika Kmeťová
Karin Grofová
  • 11
  • 4
  • 3
  • 11
  • 10
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Anna Klempererová
Linda Záděrová
  • 6
  • 10
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Eliška Novotná
Karin Grofová
  • 7
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Veronika Kmeťová
Markéta Ševčíková
  • 7
  • 4
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Anna Klempererová
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Veronika Kmeťová
Linda Záděrová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Eliška Novotná
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 30.08.2021 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 22 128:37 63
2. TT Moravský Krumlov A 22 124:51 60
3. SKST Charvát Havířov 22 115:67 57
4. SK Dobré A 22 111:71 52
5. SVS Hradec Králové A 22 108:78 48
6. TJ Ostrava KST 22 100:82 46
7. MSK Břeclav A 21 88:77 45
8. MH stolní tenis Ostrava 22 93:88 45
9. SF SKK El Niňo Praha 22 75:106 37
10. SKST PLUS Hodonín B 22 53:107 34
11. SKST Vlašim A 22 69:112 31
12. SKP Sever Ústí nad Labem 22 35:125 26
13. SKST PLUS Hodonín C 21 25:123 24