KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / ne 24.10 2021 / Začátek: 10:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Jiří Fausek / Asistent rozhodčího: Lucie Hrušková , Helena Březáková

Vyhrané sady: 7:20 / Vyhrané míčky: 188:282

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jitka Vyvadilová
Konstantina Paridi
  • 7
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Helena Sommerová
Adéla Sazimová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Němečková
Zdena Blašková
  • 7
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Helena Sommerová
Konstantina Paridi
  • 11
  • 5
  • 11
  • 7
  • 9
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Jitka Vyvadilová
Zdena Blašková
  • 3
  • 2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Monika Němečková
Adéla Sazimová
  • 7
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Helena Sommerová
Zdena Blašková
  • 15
  • 11
  • 1
  • 6
  • 4
  • 13
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Monika Němečková
Konstantina Paridi
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0

0:2

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Jitka Vyvadilová
Adéla Sazimová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 5 30:2 15
2. SKST Charvát Havířov 5 30:13 15
3. TT Moravský Krumlov A 5 29:9 14
4. SKST PLUS Hodonín B 6 29:18 14
5. SK Dobré A 6 31:22 13
6. SVS Hradec Králové A 6 30:22 13
7. MSK Břeclav A 6 21:29 10
8. SKST Vlašim A 5 22:19 10
9. MH stolní tenis Ostrava 5 17:23 9
10. SF SKK El Niňo Praha 5 13:26 9
11. TJ Ostrava KST 5 16:24 7
12. SKST PLUS Hodonín C 6 3:36 6
13. SKP Sever Ústí nad Labem 5 2:30 5