KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / pá 14.01 2022 / Začátek: 18:00

6:4

Rozhodčí: Petr Sedláček / Asistent rozhodčího: František Koďousek , Jiří Židík

Vyhrané sady: 22:17 / Vyhrané míčky: 389:343

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Adéla Sazimová
Monika Němečková
  • 8
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 11
  • 5
  • 13
  • 14
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Konstantina Paridi
Liliana Plachá
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 8
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Eliška Koďousková
Helena Sommerová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 2
  • 11
  • 8
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Konstantina Paridi
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Adéla Sazimová
Helena Sommerová
  • 9
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Eliška Koďousková
Liliana Plachá
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Konstantina Paridi
Helena Sommerová
  • 10
  • 14
  • 7
  • 8
  • 0
  • 12
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Eliška Koďousková
Monika Němečková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 4
  • 4
  • 14
  • 5
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Adéla Sazimová
Liliana Plachá
  • 7
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 5
  • 5
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Eliška Koďousková Adéla Sazimová
Helena Sommerová Monika Němečková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 12
  • 0
  • 9
  • 10
  • 13
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

SK Dobré A

Extraliga žen / 24.10.2021 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 13 78:12 39
2. TT Moravský Krumlov A 13 72:30 35
3. SKST Charvát Havířov 13 67:40 34
4. SK Dobré A 13 68:38 32
5. SVS Hradec Králové A 13 66:47 30
6. MH stolní tenis Ostrava 13 56:49 27
7. MSK Břeclav A 13 50:53 25
8. TJ Ostrava KST 13 56:53 25
9. SKST PLUS Hodonín B 14 41:63 24
10. SF SKK El Niňo Praha 13 41:67 20
11. SKST Vlašim A 13 42:61 20
12. SKST PLUS Hodonín C 13 18:75 16
13. SKP Sever Ústí nad Labem 13 11:78 13