KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

ŽIVĚ

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

ŽIVĚ

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 30.10 2021 / Začátek: 12:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Jan Tomanec / Asistent rozhodčího: Jan Rozínek , Monika Rozínková

Vyhrané sady: 21:10 / Vyhrané míčky: 312:240

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Eliška Koďousková
Vera Volkava
  • 9
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Zdena Blašková
Maja Miklaszewska
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Konstantina Paridi
Karolína Novohradská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Zdena Blašková
Vera Volkava
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Eliška Koďousková
Karolína Novohradská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Konstantina Paridi
Maja Miklaszewska
  • 5
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Zdena Blašková
Karolína Novohradská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 1
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Konstantina Paridi
Vera Volkava
  • 9
  • 7
  • 14
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12
  • 10
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Eliška Koďousková
Maja Miklaszewska
  • 16
  • 7
  • 9
  • 11
  • 11
  • 14
  • 11
  • 11
  • 5
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 7:2

další vzájemná utkání

MSK Břeclav A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 11 66:10 33
2. TT Moravský Krumlov A 11 60:27 29
3. SK Dobré A 11 56:30 26
4. SKST Charvát Havířov 10 50:31 26
5. SVS Hradec Králové A 11 56:40 26
6. TJ Ostrava KST 10 45:36 21
7. MSK Břeclav A 11 43:46 21
8. SKST PLUS Hodonín B 11 41:45 21
9. MH stolní tenis Ostrava 10 40:39 20
10. SF SKK El Niňo Praha 11 31:61 16
11. SKST Vlašim A 11 34:55 16
12. SKST PLUS Hodonín C 11 17:63 14
13. SKP Sever Ústí nad Labem 11 10:66 11