KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 12.02 2022 / Začátek: 15:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Pavel Jamný / Asistent rozhodčího: Daniel Blažek , Jaroslav Hýbner

Vyhrané sady: 8:10 / Vyhrané míčky: 142:169

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lucie Masopustová
Konstantina Paridi
  • 2
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Maja Miklaszewska
Eliška Koďousková
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 7
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Maja Miklaszewska
Konstantina Paridi
  • 9
  • 11
  • 11
  • 4
  • 8
  • 11
  • 3
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Lucie Masopustová
Zdena Blašková
  • 5
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Maja Miklaszewska
Zdena Blašková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Lucie Masopustová
Eliška Koďousková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 30.10.2021 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 19 113:31 56
2. TT Moravský Krumlov A 19 106:45 51
3. SKST Charvát Havířov 18 91:57 45
4. SK Dobré A 18 94:51 45
5. SVS Hradec Králové A 18 94:55 43
6. MH stolní tenis Ostrava 18 81:66 39
7. MSK Břeclav A 18 70:72 36
8. TJ Ostrava KST 18 79:69 36
9. SF SKK El Niňo Praha 19 63:95 30
10. SKST PLUS Hodonín B 19 47:93 29
11. SKST Vlašim A 19 59:94 28
12. SKP Sever Ústí nad Labem 19 24:109 21
13. SKST PLUS Hodonín C 18 21:105 21