KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / st 01.09 2021 / Začátek: 18:30

0:6

Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , Oleksandr Tymofieiev , František Mikulecký

Vyhrané sady: 3:18 / Vyhrané míčky: 145:231

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Barbora Blechová
Karin Grofová
  • 7
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Klára Ševčíková
Markéta Ševčíková
  • 9
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Karolína Šprtová
Linda Záděrová
  • 6
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Klára Ševčíková
Karin Grofová
  • 7
  • 11
  • 7
  • 14
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Barbora Blechová
Linda Záděrová
  • 3
  • 12
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Karolína Šprtová
Markéta Ševčíková
  • 5
  • 3
  • 11
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Klára Ševčíková
Linda Záděrová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Karolína Šprtová
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Barbora Blechová
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 02.09.2021 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Dobré A 2 10:8 4
2. SKST PLUS Hodonín A 1 6:0 3
3. TT Moravský Krumlov A 1 6:0 3
4. SKST Charvát Havířov 1 6:4 3
5. MH stolní tenis Ostrava 1 6:4 3
6. SF SKK El Niňo Praha 1 6:4 3
7. SKST PLUS Hodonín B 1 6:4 3
8. SVS Hradec Králové A 1 4:6 1
9. TJ Ostrava KST 1 2:6 1
10. MSK Břeclav A 1 4:6 1
11. SKST Vlašim A 1 4:6 1
12. SKP Sever Ústí nad Labem 1 0:6 1
13. SKST PLUS Hodonín C 1 0:6 1