KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / čt 02.09 2021 / Začátek: 18:30

6:0

Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , Richard Brhel , František Mikulecký

Vyhrané sady: 18:1 / Vyhrané míčky: 217:125

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Klára Ševčíková
  • 11
  • 17
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 15
  • 13
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Barbora Blechová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Linda Záděrová
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Linda Záděrová
Barbora Blechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Karolína Šprtová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Linda Záděrová
Klára Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Barbora Blechová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín C

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.09.2021 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 20 119:31 59
2. TT Moravský Krumlov A 20 112:47 54
3. SKST Charvát Havířov 19 97:60 48
4. SK Dobré A 20 100:63 47
5. SVS Hradec Králové A 19 98:61 44
6. MH stolní tenis Ostrava 19 87:70 42
7. MSK Břeclav A 19 76:72 39
8. TJ Ostrava KST 19 85:72 39
9. SF SKK El Niňo Praha 20 69:97 33
10. SKST PLUS Hodonín B 20 47:99 30
11. SKST Vlašim A 20 61:100 29
12. SKP Sever Ústí nad Labem 20 26:115 22
13. SKST PLUS Hodonín C 19 21:111 22