KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 2. kolo / čt 16.09 2021 / Začátek: 18:30

6:0

Asistent rozhodčího: Martin Fučík , Josef Záviška , Michal Makovický

Vyhrané sady: 18:2 / Vyhrané míčky: 206:119

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ekaterina Chernyavskaya
Jitka Vyvadilová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Eliška Šedová
Tereza Lošťáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Bernadett Bálint
Helena Sommerová
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 1
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Eliška Šedová
Jitka Vyvadilová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Ekaterina Chernyavskaya
Helena Sommerová
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 0
  • 9
  • 2
  • 11
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Bernadett Bálint
Tereza Lošťáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Eliška Šedová
Helena Sommerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Bernadett Bálint
Jitka Vyvadilová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Ekaterina Chernyavskaya
Tereza Lošťáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 16.02.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Dobré A 3 16:10 7
2. SKST PLUS Hodonín A 2 12:1 6
3. TT Moravský Krumlov A 2 12:0 6
4. SKST Charvát Havířov 2 12:7 6
5. SKST PLUS Hodonín B 2 12:5 6
6. SVS Hradec Králové A 3 13:16 5
7. SKST Vlašim A 2 10:8 4
8. MH stolní tenis Ostrava 2 8:10 4
9. SF SKK El Niňo Praha 2 6:10 4
10. MSK Břeclav A 2 5:12 2
11. TJ Ostrava KST 2 6:12 2
12. SKP Sever Ústí nad Labem 2 2:12 2
13. SKST PLUS Hodonín C 2 1:12 2