KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / st 16.02 2022 / Začátek: 18:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Stanislav Haralík / Asistent rozhodčího: Lucie Hrušková , Jitka Vyvadilová

Vyhrané sady: 3:18 / Vyhrané míčky: 149:234

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Lošťáková
Mitsuki Yoshida
  • 3
  • 6
  • 11
  • 12
  • 5
  • 11
  • 11
  • 9
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Liliana Plachá
Ekaterina Chernyavskaya
  • 9
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Tereza Ajdini
Nikita Petrovová
  • 6
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Liliana Plachá
Eliška Šedová
  • 13
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 15
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Tereza Lošťáková
Nikita Petrovová
  • 3
  • 14
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 16
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Tereza Ajdini
Ekaterina Chernyavskaya
  • 6
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Liliana Plachá
Nikita Petrovová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Tereza Ajdini
Eliška Šedová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Tereza Lošťáková
Ekaterina Chernyavskaya
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TT Moravský Krumlov A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 16.09.2021 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 21 122:37 60
2. TT Moravský Krumlov A 21 118:47 57
3. SKST Charvát Havířov 20 103:64 51
4. SK Dobré A 21 106:66 50
5. SVS Hradec Králové A 21 103:73 46
6. MH stolní tenis Ostrava 20 90:76 43
7. MSK Břeclav A 20 82:75 42
8. TJ Ostrava KST 20 91:73 42
9. SF SKK El Niňo Praha 21 69:103 34
10. SKST PLUS Hodonín B 21 53:101 33
11. SKST Vlašim A 21 65:106 30
12. SKP Sever Ústí nad Labem 21 32:119 25
13. SKST PLUS Hodonín C 20 23:117 23