KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / ne 22.10 2017 / Začátek: 10:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Dagmar Koušová

Vyhrané sady: 6:22 / Vyhrané míčky: 197:298

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Pytlíková
Kateřina Pěnkavová
  • 4
  • 5
  • 12
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Stanislava Slezáková
Ruichen Guo
  • 7
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Linda Záděrová
Markéta Ševčíková
  • 12
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 10
  • 9
  • 12
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Stanislava Slezáková
Kateřina Pěnkavová
  • 10
  • 5
  • 11
  • 8
  • 0
  • 12
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Tereza Pytlíková
Markéta Ševčíková
  • 3
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Linda Záděrová
Ruichen Guo
  • 8
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Stanislava Slezáková
Markéta Ševčíková
  • 13
  • 11
  • 5
  • 4
  • 0
  • 15
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Linda Záděrová
Kateřina Pěnkavová
  • 5
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Tereza Pytlíková
Ruichen Guo
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

KST Hluk

Extraliga žen / 12.01.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 3 18:3 9
2. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3 18:7 9
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 3 15:7 7
4. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 3 15:11 7
5. MSK Gumotex Břeclav 2 12:1 6
6. SKST Baník Havířov 3 7:12 5
7. SK Dobré 3 8:16 5
8. SVS Hradec Králové 3 9:18 3
9. KST Hluk 3 2:18 3
10. TJ Sokol Nusle Praha 2 1:12 2