KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / pá 12.01 2018 / Začátek: 18:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová / Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , Richard Brhel

Vyhrané sady: 17:3 / Vyhrané míčky: 211:128

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Renata Štrbíková
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Linda Záděrová
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 7
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Natalia Partyka
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Renata Štrbíková
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 8
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Natalia Partyka
Linda Záděrová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Stanislava Slezáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Natalia Partyka
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Renata Štrbíková
Linda Záděrová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST Hluk

SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Extraliga žen / 22.10.2017 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 12 72:9 36
2. MSK Gumotex Břeclav 11 61:16 31
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 12 59:33 30
4. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 12 61:42 28
5. SKST Baník Havířov 12 41:48 23
6. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 12 40:55 21
7. SK Dobré 12 42:57 21
8. SVS Hradec Králové 12 41:65 17
9. KST Hluk 12 23:67 16
10. TJ Sokol Nusle Praha 11 17:65 12