KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / pá 27.10 2017 / Začátek: 18:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Miroslav Rampula

Vyhrané sady: 15:1 / Vyhrané míčky: 173:108

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Aneta Širučková
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 10
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Dana Čechová
Karolína Mynářová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 8
  • 4
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Aneta Širučková
Karolína Mynářová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Dana Čechová
Olesia Stakhova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Karolína Mynářová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Dana Čechová
Anna Klempererová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Aneta Širučková
Olesia Stakhova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Aneta Širučková Karin Grofová
Olesia Stakhova Karolína Mynářová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 10.02.2018 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 7 42:8 21
2. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 7 35:26 17
3. MSK Gumotex Břeclav 6 31:8 16
4. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 7 28:27 15
5. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 6 28:15 14
6. SK Dobré 6 23:24 12
7. SKST Baník Havířov 6 15:25 10
8. KST Hluk 7 13:40 9
9. SVS Hradec Králové 6 19:32 8
10. TJ Sokol Nusle Praha 6 7:36 6