KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 10.02 2018 / Začátek: 12:00

4:6

Rozhodčí: Jan Tomanec / Asistent rozhodčího: Martin Polívka

Vyhrané sady: 16:22 / Vyhrané míčky: 328:378

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olesia Stakhova
Dana Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 13
  • 7
  • 6
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Anna Klempererová
Aneta Širučková
  • 3
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Karolína Mynářová
Karin Grofová
  • 11
  • 5
  • 11
  • 12
  • 0
  • 7
  • 11
  • 7
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Anna Klempererová
Dana Čechová
  • 2
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Karin Grofová
  • 7
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Karolína Mynářová
Aneta Širučková
  • 11
  • 8
  • 15
  • 13
  • 10
  • 7
  • 11
  • 13
  • 15
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Anna Klempererová
Karin Grofová
  • 4
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Karolína Mynářová
Dana Čechová
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 12
  • 5
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Olesia Stakhova
Aneta Širučková
  • 4
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 12
  • 2
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Karolína Mynářová
Karin Grofová Aneta Širučková
  • 10
  • 6
  • 11
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 7
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 27.10.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín - Stavoimpex 16 96:15 48
2. MSK Gumotex Břeclav 15 79:32 40
3. MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 16 79:54 38
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 15 74:46 36
5. TJ Sokol Kyjov - Eurolamp 16 59:70 31
6. SKST Baník Havířov 15 50:60 28
7. SK Dobré 15 58:66 28
8. SVS Hradec Králové 15 53:79 22
9. KST Hluk 16 30:91 20
10. TJ Sokol Nusle Praha 15 24:89 16