KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0

Extraliga mužů 2014/2015

nejúspěšnější hráč

Tomáš Tregler

92.59 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Tomáš Tregler 92.59 %
2. Radek Košťál 88.57 %
3. Ľubomír Pištej 87.1 %
4. Pavel Širuček 85.71 %
5. Peter Šereda 81.48 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Radek Košťál 31
2. Ľubomír Pištej 27
3. Tomáš Tregler 25
4. Pavel Širuček 24
5. Peter Šereda 22
VÍCE

SÉRIE VÝHER

STEN marketing HB Ostrov

10

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

STEN marketing HB Ostrov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 15.05.2015 / 17:30 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 18 68:18 64
2. DTJ Hradec Králové 18 67:19 62
3. EL Niňo Praha EHW 18 59:29 58
4. SKST Charvát Baník Havířov 18 56:30 55
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 18 49:43 47
6. TJ Ostrava KST 18 38:56 37
7. SK Kotlářka Praha 24 46:74 47
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 24 43:78 46
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 24 38:82 41
10. SKST Svijany Liberec 24 47:82 39
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. STEN marketing HB Ostrov 18 14 4 0 0 68:18 64
2. DTJ Hradec Králové 18 13 5 0 0 67:19 62
3. EL Niňo Praha EHW 18 13 1 4 0 59:29 58
4. SKST Charvát Baník Havířov 18 12 1 5 0 56:30 55
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 18 9 2 7 0 49:43 47
6. TJ Ostrava KST 18 6 1 11 0 38:56 37
7. SK Kotlářka Praha 24 7 2 15 0 46:74 47
8. DTJ - Slavia Hradec Králové 24 6 4 14 0 43:78 46
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 24 5 2 17 0 38:82 41
10. SKST Svijany Liberec 24 3 6 15 0 47:82 39

1. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 08.09.2014 / 14:00 /

SK Kotlářka Praha

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 12.09.2014 / 15:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 12.09.2014 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 13.09.2014 / 16:00 /

DTJ Hradec Králové

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 16.09.2014 / 17:30 /

2. kolo

TJ Ostrava KST

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 11.09.2014 / 17:30 /

SKST Charvát Baník Havířov

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 13.09.2014 / 14:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 14.09.2014 / 10:00 /

DTJ Hradec Králové

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 14.09.2014 / 10:00 /

3. kolo

SKST Svijany Liberec

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 16.10.2014 / 17:30 /

STEN marketing HB Ostrov

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 17.10.2014 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 17.10.2014 / 18:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 19.10.2014 / 12:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 21.10.2014 / 17:30 /

4. kolo

STEN marketing HB Ostrov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.10.2014 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 18.10.2014 / 14:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 18.10.2014 / 16:00 /

SKST Svijany Liberec

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 19.10.2014 / 10:00 /

5. kolo

EL Niňo Praha EHW

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 30.10.2014 / 17:30 /

SKST Charvát Baník Havířov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 31.10.2014 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 31.10.2014 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 01.11.2014 / 14:00 /

SKST Svijany Liberec

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 01.11.2014 / 17:00 /

6. kolo

EL Niňo Praha EHW

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 31.10.2014 / 17:00 /

SK Kotlářka Praha

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 31.10.2014 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 01.11.2014 / 14:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 04.11.2014 / 17:30 /

7. kolo

STEN marketing HB Ostrov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 22.11.2014 / 16:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 22.11.2014 / 16:30 /

DTJ Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 27.11.2014 / 17:30 /

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 02.12.2014 / 17:30 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 09.12.2014 / 17:00 /

8. kolo

STEN marketing HB Ostrov

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 23.11.2014 / 11:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 23.11.2014 / 11:00 /

DTJ Hradec Králové

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 28.11.2014 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 30.11.2014 / 10:00 /

9. kolo

SK Kotlářka Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.12.2014 / 17:30 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 12.12.2014 / 18:00 /

EL Niňo Praha EHW

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 13.12.2014 / 14:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 13.12.2014 / 16:00 /

SKST Svijany Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 14.12.2014 / 10:00 /

10. kolo

SK Kotlářka Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 12.12.2014 / 17:00 /

EL Niňo Praha EHW

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 12.12.2014 / 18:00 /

SKST Svijany Liberec

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 13.12.2014 / 17:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 16.12.2014 / 17:30 /

11. kolo

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 08.01.2015 / 16:30 /

EL Niňo Praha EHW

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 09.01.2015 / 17:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 10.01.2015 / 16:00 /

SKST Svijany Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 10.01.2015 / 17:00 /

STEN marketing HB Ostrov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 13.01.2015 / 17:30 /

12. kolo

SKST Svijany Liberec

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 11.01.2015 / 10:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.01.2015 / 11:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 11.01.2015 / 14:00 /

STEN marketing HB Ostrov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 11.01.2015 / 17:00 /

13. kolo

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 21.01.2015 / 17:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 22.01.2015 / 17:30 /

EL Niňo Praha EHW

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 23.01.2015 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 24.01.2015 / 14:00 /

SK Kotlářka Praha

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 27.01.2015 / 17:30 /

14. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.01.2015 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 23.01.2015 / 18:00 /

EL Niňo Praha EHW

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 24.01.2015 / 14:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 25.01.2015 / 14:00 /

15. kolo

STEN marketing HB Ostrov

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 05.02.2015 / 17:30 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 06.02.2015 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.02.2015 / 16:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 07.02.2015 / 16:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 10.02.2015 / 17:30 /

16. kolo

DTJ - Slavia Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 07.02.2015 / 11:00 /

STEN marketing HB Ostrov

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 07.02.2015 / 14:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 08.02.2015 / 10:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 08.02.2015 / 10:00 /

17. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 15.02.2015 / 09:00 /

EL Niňo Praha EHW

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 19.02.2015 / 17:30 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 20.02.2015 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 20.02.2015 / 18:00 /

SKST Svijany Liberec

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 24.02.2015 / 17:30 /

18. kolo

EL Niňo Praha EHW

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 20.02.2015 / 11:00 /

SK Kotlářka Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 20.02.2015 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 21.02.2015 / 14:00 /

SKST Svijany Liberec

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 21.02.2015 / 17:00 /

19. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 12.03.2015 / 17:30 /

STEN marketing HB Ostrov

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 13.03.2015 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 14.03.2015 / 14:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 14.03.2015 / 16:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 14.03.2015 / 16:00 /

20. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 13.03.2015 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 13.03.2015 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 15.03.2015 / 10:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 17.03.2015 / 17:30 /

21. kolo

SK Kotlářka Praha

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 28.03.2015 / 14:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 28.03.2015 / 16:00 /

22. kolo

SKST Svijany Liberec

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 04.04.2015 / 16:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 04.04.2015 / 16:00 /

23. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 11.04.2015 / 16:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 11.04.2015 / 16:00 /

24. kolo

SKST Svijany Liberec

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 12.04.2015 / 16:00 /

DTJ - Slavia Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 18.04.2015 / 16:00 /

25. kolo

DTJ - Slavia Hradec Králové

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 25.04.2015 / 16:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 25.04.2015 / 16:00 /

26. kolo

SKST Svijany Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 26.04.2015 / 11:00 /

SK Kotlářka Praha

DTJ - Slavia Hradec Králové

Extraliga mužů / 26.04.2015 / 11:00 /

1/1/1. kolo

EL Niňo Praha EHW

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 23.03.2015 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 24.03.2015 / 18:00 /

1/1/2. kolo

TJ Ostrava KST

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 25.03.2015 / 17:30 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 26.03.2015 / 18:00 /

1/1/3. kolo

EL Niňo Praha EHW

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 27.03.2015 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 30.03.2015 / 17:30 /

1/1/4. kolo

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 01.04.2015 / 18:00 /

1/2/1. kolo

STEN marketing HB Ostrov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 06.04.2015 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 07.04.2015 / 18:00 /

1/2/2. kolo

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 08.04.2015 / 17:30 /

EL Niňo Praha EHW

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 09.04.2015 / 18:00 /

1/2/3. kolo

STEN marketing HB Ostrov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Extraliga mužů / 10.04.2015 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 13.04.2015 / 17:30 /

1/2/4. kolo

EL Niňo Praha EHW

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 15.04.2015 / 17:30 /

1/2/5. kolo

DTJ Hradec Králové

EL Niňo Praha EHW

Extraliga mužů / 17.04.2015 / 18:00 /

1/3/1. kolo

STEN marketing HB Ostrov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 11.05.2015 / 17:30 /

1/3/2. kolo

DTJ Hradec Králové

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga mužů / 13.05.2015 / 17:30 /

1/3/3. kolo

STEN marketing HB Ostrov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 15.05.2015 / 17:30 /

P hráč Nar. DRUŽSTVO ÚSP. skóre SÉRIE VÝHER. SETY+ SETY- ÚSP1+ ÚSP2+ ÚSP1- ÚSP2-
1. Tomáš Tregler 1990 STEN marketing HB Ostrov 92.59% 25:2 24 78 25 100% 100% 75% 0%
2. Radek Košťál 1974 SKST Svijany Liberec 88.57% 31:4 27 95 26 96.67% 100% 60% 50%
3. Ľubomír Pištej 1984 DTJ Hradec Králové 87.1% 27:4 12 87 26 87.1% 94.44% 66.67%
4. Pavel Širuček 1992 STEN marketing HB Ostrov 85.71% 24:4 12 79 32 91.67% 100% 71.43% 50%
5. Peter Šereda 1984 DTJ Hradec Králové 81.48% 22:5 6 73 31 90.91% 100% 50% 33.33%
6. Antonín Gavlas 1985 EL Niňo Praha EHW 80.95% 17:4 14 54 19 94.44% 100% 0% 0%
7. Petr Korbel 1971 STEN marketing HB Ostrov 80% 12:3 6 38 17 92.31% 100% 57.14% 0%
8. Miroslav Bindač 1962 TJ Ostrava KST 75% 21:7 7 72 42 80.95% 100% 46.15% 0%
9. Michal Beneš 1994 SKST Charvát Baník Havířov 75% 18:6 7 58 38 94.12% 100% 45.45% 33.33%
10. Marek Čihák 1974 SKST Charvát Baník Havířov 69.57% 16:7 3 56 34 100% 100% 41.67% 0%
11. David Reitšpies 1996 EL Niňo Praha EHW 66.67% 16:8 4 52 35 94.12% 100% 20% 0%
12. He Bai 1987 EL Niňo Praha EHW 66.67% 8:4 4 30 18 72.73% 100% 25%
13. Martin Olejník 1972 DTJ Hradec Králové 64.29% 18:10 4 66 40 85.71% 100% 23.08% 0%
14. Kristián Kobes 1990 EL Niňo Praha EHW 63.64% 14:8 6 50 31 86.67% 91.67% 14.29% 20%
15. Jakub Fígeľ 1992 SKST Charvát Baník Havířov 62.96% 17:10 6 55 49 93.75% 100% 33.33% 11.11%
16. David Štěpánek 1971 TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 59.38% 19:13 4 67 50 81.82% 92.31% 26.67% 16.67%
17. Jakub Crha 1989 TJ Sokol PP Hradec Králové 2 55.56% 20:16 5 77 65 69.23% 90.91% 30% 16.67%
18. Tomáš Polanský 1998 TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 53.13% 17:15 3 68 61 88.24% 100% 35% 28.57%
19. Petr Kaucký 1975 SK Kotlářka Praha 52.5% 21:19 3 84 78 72% 83.33% 37.5% 22.22%
20. Jakub Seibert 1995 TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 50% 13:13 3 55 51 85.71% 88.89% 25% 0%
21. Stanislav Kučera 1997 SK Kotlářka Praha 44.83% 13:16 3 48 58 81.25% 100% 15.79% 0%
22. Andriy Sitak 1986 DTJ - Slavia Hradec Králové 42.11% 16:22 4 64 80 66.67% 77.78% 28.57% 15.38%
23. David Palkovský 1984 DTJ - Slavia Hradec Králové 38.89% 14:22 6 58 75 77.78% 100% 4.55% 0%
24. Tibor Pavlík 1996 TJ Ostrava KST 38.71% 12:19 2 52 66 68.75% 87.5% 10% 0%
25. Jakub Němeček 1997 SK Kotlářka Praha 35.29% 6:11 2 24 39 75% 100% 15.38% 0%
26. Martin Pavlica 1983 TJ Sokol PP Hradec Králové 2 33.33% 11:22 5 61 76 52.38% 85.71% 12.5% 0%
27. František Kanta 1971 DTJ - Slavia Hradec Králové 32% 8:17 3 33 59 70% 100% 11.11% 7.14%
28. Lukáš Foff 1995 DTJ - Slavia Hradec Králové 22.73% 5:17 2 23 59 33.33% 100% 10.53% 7.69%
29. Patrik Klos 1998 TJ Ostrava KST 21.43% 3:11 1 14 37 60% 33.33% 10% 0%
30. Martin Jahoda 1986 SKST Svijany Liberec 18.92% 7:30 2 52 95 36.84% 66.67% 10.71% 0%
31. Tomáš Málek 1996 SK Kotlářka Praha 18.18% 6:27 2 33 90 54.55% 0% 10.34% 0%
32. Martin Koblížek 1996 TJ Sokol PP Hradec Králové 2 17.14% 6:29 2 39 95 40% 66.67% 12.9% 5%
33. Josef Medek 1976 SKST Svijany Liberec 16.67% 6:30 1 33 96 50% 50% 12.12% 4.55%
34. Samuel Kalužný 1997 TJ Ostrava KST 13.33% 2:13 1 17 39 33.33% 50% 0% 0%
35. Lukáš Borůvka 1985 SKST Svijany Liberec 11.11% 2:16 1 14 50 16.67% 100% 5.88% 10%

Extraliga mužů

vedoucí soutěže

Bajtler Martin

+420 602 610051

pinec.bama@volny.cz
ADRESA

Praha 1,

DTJ - Slavia Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mates Michal

+420 602 412080

mates@domistav.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola (plast, bílé)

Stoly: Butterfly Centrefold 25 (zelen

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

DTJ Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lučan Martin

+420 604 157410

lucanm@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola (plast, bílé)

Stoly: Butterfly Centrefold 25 (zelen

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

EL Niňo Praha EHW

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Plachý Josef

+420 731 555738

plachyjosef@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar (plast, bílé)

Stoly: Tibhar Smash 28 (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Kotlářka Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

kaucky.pe@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar (plast, bílé)

Stoly: Tibhar Smash 28 (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Charvát Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar (plast, bílé)

Stoly: Joola 3000 SC (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Svijany Liberec

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Protiva Martin

+420 777 263342

martinprotiva@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa (plast, bílé)

Stoly: Butterfly (zelené)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

STEN marketing HB Ostrov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Demek Tomáš

+420 734 436525

tomas.demek@post.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly (plast, bílé)

Stoly: Butterfly Centrefold 25 (modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa (plast, bílé)

Stoly: Andro Magnum SC (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

+420 603 540715

josef.braun@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Donic (plast, bílé)

Stoly: Donic Waldner 25 (zelené)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa (plast, bílé)

Stoly: Butterfly Centerfold 25 (modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu