KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga žen 2021/2022

nejúspěšnější hráč

Natalia Partyka

97.5 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Natalia Partyka 97.5 %
2. Markéta Ševčíková 93.22 %
3. Zdena Blašková 87.27 %
4. Tamara Tomanová 83.82 %
5. Hana Kubátová 81.54 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Tamara Tomanová 57
2. Markéta Ševčíková 55
3. Hana Kubátová 53
4. Helena Sommerová 48
5. Zdena Blašková 48
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST PLUS Hodonín A

21

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SKST Vlašim A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 11:00 /

TJ Ostrava KST

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 24 140:39 69
2. TT Moravský Krumlov A 24 132:59 64
3. SKST Charvát Havířov 24 127:72 63
4. SK Dobré A 24 123:76 58
5. SVS Hradec Králové A 24 116:85 52
6. MSK Břeclav A 24 103:92 51
7. TJ Ostrava KST 24 111:88 51
8. MH stolní tenis Ostrava 24 103:94 49
9. SF SKK El Niňo Praha 24 83:114 41
10. SKST PLUS Hodonín B 24 60:118 37
11. SKST Vlašim A 24 73:124 33
12. SKP Sever Ústí nad Labem 24 40:136 29
13. SKST PLUS Hodonín C 24 27:141 27
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST PLUS Hodonín A 24 22 1 1 0 140:39 69
2. TT Moravský Krumlov A 24 19 2 3 0 132:59 64
3. SKST Charvát Havířov 24 19 1 4 0 127:72 63
4. SK Dobré A 24 16 2 6 0 123:76 58
5. SVS Hradec Králové A 24 13 2 9 0 116:85 52
6. MSK Břeclav A 24 13 1 10 0 103:92 51
7. TJ Ostrava KST 24 12 3 9 0 111:88 51
8. MH stolní tenis Ostrava 24 12 1 11 0 103:94 49
9. SF SKK El Niňo Praha 24 8 1 15 0 83:114 41
10. SKST PLUS Hodonín B 24 6 1 17 0 60:118 37
11. SKST Vlašim A 24 4 1 19 0 73:124 33
12. SKP Sever Ústí nad Labem 24 2 1 21 0 40:136 29
13. SKST PLUS Hodonín C 24 1 1 22 0 27:141 27

1. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.09.2021 / 18:30 /

SKST Vlašim A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 03.09.2021 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 03.09.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SK Dobré A

Extraliga žen / 03.09.2021 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SK Dobré A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 05.09.2021 / 10:30 /

MSK Břeclav A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 20.09.2021 / 19:30 /

2. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 29.08.2021 / 17:30 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 10:00 /

SKST Vlašim A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 04.09.2021 / 13:30 /

SKST Charvát Havířov

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SK Dobré A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 16.09.2021 / 18:30 /

MSK Břeclav A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.09.2021 / 18:00 /

3. kolo

SK Dobré A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín C

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

MSK Břeclav A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.09.2021 / 10:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 19.09.2021 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 19.09.2021 / 15:00 /

4. kolo

MSK Břeclav A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 18.09.2021 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 18.09.2021 / 10:30 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 18.09.2021 / 15:00 /

SKST PLUS Hodonín C

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 18.09.2021 / 15:30 /

MSK Břeclav A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 18.09.2021 / 17:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 19.09.2021 / 10:00 /

SK Dobré A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 15.10.2021 / 18:00 /

5. kolo

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 01.10.2021 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 01.10.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.10.2021 / 10:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 03.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín B

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 17.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 17.10.2021 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SK Dobré A

Extraliga žen / 24.10.2021 / 10:00 /

6. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 01.10.2021 / 19:00 /

SKST Vlašim A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 02.10.2021 / 10:30 /

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 02.10.2021 / 18:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SK Dobré A

Extraliga žen / 16.10.2021 / 11:00 /

SKST PLUS Hodonín A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 16.10.2021 / 17:00 /

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 17.10.2021 / 16:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 17.10.2021 / 16:00 /

7. kolo

MSK Břeclav A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 22.10.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 22.10.2021 / 18:00 /

SK Dobré A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 22.10.2021 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 23.10.2021 / 10:30 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 24.10.2021 / 09:00 /

MH stolní tenis Ostrava

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 24.10.2021 / 10:30 /

8. kolo

TJ Ostrava KST

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 10:00 /

SK Dobré A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 23.10.2021 / 12:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 12:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 23.10.2021 / 14:30 /

MSK Břeclav A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 23.10.2021 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 17:00 /

9. kolo

SKST PLUS Hodonín B

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 29.10.2021 / 16:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 29.10.2021 / 16:00 /

SK Dobré A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 29.10.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.10.2021 / 09:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 31.10.2021 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 31.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 28.11.2021 / 14:00 /

10. kolo

SKP Sever Ústí nad Labem

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 30.10.2021 / 10:00 /

SK Dobré A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 30.10.2021 / 12:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 30.10.2021 / 12:00 /

SF SKK El Niňo Praha

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.10.2021 / 16:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.10.2021 / 17:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 28.11.2021 / 10:00 /

11. kolo

SKST PLUS Hodonín A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 30.08.2021 / 18:30 /

MSK Břeclav A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 24.10.2021 / 11:30 /

SKST Vlašim A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 12.11.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.11.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 27.11.2021 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 27.11.2021 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 28.11.2021 / 10:30 /

SK Dobré A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 03.12.2021 / 18:00 /

12. kolo

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 10.01.2022 / 18:00 /

MSK Břeclav A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

SK Dobré A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 16.01.2022 / 09:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 16.01.2022 / 10:30 /

13. kolo

SKST PLUS Hodonín C

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 09:30 /

SVS Hradec Králové A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 15.01.2022 / 12:00 /

SK Dobré A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 15.01.2022 / 12:00 /

MSK Břeclav A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 15:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 15.01.2022 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.01.2022 / 10:00 /

14. kolo

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 28.01.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SK Dobré A

Extraliga žen / 28.01.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 28.01.2022 / 18:00 /

SKST Vlašim A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 29.01.2022 / 17:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 18.02.2022 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 06.03.2022 / 10:00 /

15. kolo

SF SKK El Niňo Praha

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 09:00 /

TT Moravský Krumlov A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 29.01.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SK Dobré A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 10:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 29.01.2022 / 17:00 /

SKST Vlašim A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 19.02.2022 / 12:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 05.03.2022 / 16:00 /

16. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SK Dobré A

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

MSK Břeclav A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:30 /

17. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 12.02.2022 / 09:30 /

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 12.02.2022 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.02.2022 / 10:00 /

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 12.02.2022 / 13:30 /

MSK Břeclav A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 12.02.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 13.02.2022 / 10:00 /

18. kolo

SKST PLUS Hodonín A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 02.09.2021 / 18:30 /

SKST PLUS Hodonín B

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 25.02.2022 / 18:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.02.2022 / 10:00 /

SK Dobré A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.03.2022 / 18:00 /

SK Dobré A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 06.03.2022 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 09.03.2022 / 18:00 /

19. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 29.08.2021 / 19:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 16.02.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 26.02.2022 / 10:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 26.02.2022 / 15:00 /

SVS Hradec Králové A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:00 /

SK Dobré A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 05.03.2022 / 17:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 05.03.2022 / 17:00 /

20. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 31.08.2021 / 18:30 /

SKST Charvát Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.02.2022 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 26.02.2022 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 27.02.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín C

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 04.03.2022 / 18:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 05.03.2022 / 14:00 /

SVS Hradec Králové A

SK Dobré A

Extraliga žen / 06.03.2022 / 16:00 /

21. kolo

SKST PLUS Hodonín A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 11.03.2022 / 15:00 /

TT Moravský Krumlov A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 11.03.2022 / 18:00 /

SKST Vlašim A

SK Dobré A

Extraliga žen / 11.03.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.03.2022 / 09:30 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 12.03.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 13.03.2022 / 10:30 /

22. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 11.03.2022 / 12:00 /

SKST Charvát Havířov

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 10:00 /

SKST Vlašim A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 11:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.03.2022 / 11:30 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 12.03.2022 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 13.03.2022 / 10:00 /

1/1/1. kolo

TJ Ostrava KST

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 01.04.2022 / 18:00 /

SK Dobré A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 08.04.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 09.04.2022 / 16:00 /

SKST PLUS Hodonín A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 09.04.2022 / 17:00 /

1/1/2. kolo

TT Moravský Krumlov A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 08.04.2022 / 18:00 /

SVS Hradec Králové A

SK Dobré A

Extraliga žen / 10.04.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 15.04.2022 / 16:00 /

MSK Břeclav A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 15.04.2022 / 18:00 /

1/2/1. kolo

TT Moravský Krumlov A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 22.04.2022 / 18:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 29.04.2022 / 18:00 /

1/2/2. kolo

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 29.04.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 30.04.2022 / 16:00 /

1/3/1. kolo

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00 /

1/3/2. kolo

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00 /

P hráč Nar. DRUŽSTVO ÚSP. skóre SÉRIE VÝHER. SETY+ SETY- ÚSP1+ ÚSP2+ ÚSP1- ÚSP2-
1. Natalia Partyka 1989 SKST PLUS Hodonín A 97.5% 39:1 39 122 16 97.44% 100% 100% 100%
2. Markéta Ševčíková 1998 SKST PLUS Hodonín A 93.22% 55:4 19 178 35 96.36% 100% 60% 50%
3. Zdena Blašková 2001 SK Dobré A 87.27% 48:7 18 151 38 91.49% 100% 45.45% 60%
4. Tamara Tomanová 1994 TJ Ostrava KST 83.82% 57:11 18 185 64 93.1% 93.48% 52.63% 25%
5. Hana Kubátová 1981 SVS Hradec Králové A 81.54% 53:12 10 174 68 92.45% 97.14% 54.17% 28.57%
6. Aneta Širučková 1991 MSK Břeclav A 79.59% 39:10 10 118 43 97.37% 100% 35.71% 12.5%
7. Bernadett Bálint 1996 TT Moravský Krumlov A 78% 39:11 14 138 55 85.11% 92.59% 57.89% 25%
8. Ekaterina Chernyavskaya 1996 TT Moravský Krumlov A 76.92% 40:12 13 134 60 89.58% 100% 38.89% 0%
9. Helena Sommerová 2005 SF SKK El Niňo Praha 73.85% 48:17 14 158 84 88.46% 94.29% 26.32% 10%
10. Klára Hrabicová 2003 SKST Charvát Havířov 70.83% 34:14 8 105 72 90.63% 100% 39.13% 30%
11. Konstantina Paridi 1996 SK Dobré A 68.85% 42:19 8 142 89 88.64% 100% 30.77% 18.18%
12. Kristýna Štefcová 1996 SKST Charvát Havířov 68.42% 39:18 8 128 82 88.37% 100% 36% 0%
13. Gabriela Štěpánová 2001 SKST Charvát Havířov 64.81% 35:19 11 126 90 80% 95.45% 42.86% 22.22%
14. Ema Labošová 2001 TJ Ostrava KST 64.44% 29:16 9 102 72 87.5% 92.86% 40% 9.09%
15. Nikita Petrovová 1999 TT Moravský Krumlov A 63.41% 26:15 6 98 68 82.76% 84.21% 33.33% 18.18%
16. Olesia Stakhova 1985 SVS Hradec Králové A 62.07% 36:22 7 130 91 94.74% 95.83% 34.38% 0%
17. Kristýna Mikulcová 1992 MH stolní tenis Ostrava 58.82% 40:28 4 144 104 72% 90% 13.79% 11.11%
18. Barbora Kapounová 1997 MH stolní tenis Ostrava 56.25% 36:28 8 126 109 82.93% 96.15% 20.59% 0%
19. Vera Volkava 2005 MSK Břeclav A 54.29% 19:16 5 77 63 78.26% 76.92% 38.89% 12.5%
20. Michaela Keroušová 1996 SKST Vlašim A 53.49% 23:20 4 82 78 81.48% 86.67% 24% 0%
21. Anna Matějovská 2000 SKST Vlašim A 52.08% 25:23 6 95 89 70% 80% 30.77% 21.43%
22. Daša Šinkarová 2001 MSK Břeclav A 50% 19:19 6 70 74 81.82% 100% 29.63% 7.69%
23. Iva Čečotka Meidlová 1993 SKP Sever Ústí nad Labem 48.57% 17:18 4 63 66 80.95% 100% 10.53% 0%
24. Monika Němečková 1995 SF SKK El Niňo Praha 44.07% 26:33 9 96 119 71.88% 87.5% 21.05% 0%
25. Anna Klempererová 2003 SKST PLUS Hodonín B 43.18% 19:25 5 77 84 72.73% 100% 17.86% 0%
26. Veronika Kmeťová 1997 SKST PLUS Hodonín B 43.1% 25:33 4 104 115 75% 100% 21.95% 4.55%
27. Veronika Poláková 2008 SKST Vlašim A 42.86% 15:20 3 57 71 81.25% 91.67% 13.04% 0%
28. Simona Šlehobrová 1994 MH stolní tenis Ostrava 39.02% 16:25 4 74 86 68.97% 100% 3.7% 0%
29. Eliška Koďousková 2003 SK Dobré A 38% 19:31 4 86 115 75% 92.86% 8.33% 0%
30. Tereza Bártová 2005 SVS Hradec Králové A 33.87% 21:41 4 85 138 77.78% 100% 6.67% 3.13%
31. Karolína Vysocká 1998 SKP Sever Ústí nad Labem 27.5% 11:29 4 45 100 69.23% 100% 6.45% 8.33%
32. Rebeka Žižkovská 2003 SKST PLUS Hodonín B 25% 11:33 3 55 115 73.33% 100% 5.26% 0%
33. Klára Ševčíková 2000 SKST PLUS Hodonín C 24.14% 14:44 3 85 149 58.33% 81.82% 4.65% 0%
34. Aneta Bošinová 2001 SKST Vlašim A 11.76% 4:30 1 33 98 21.43% 66.67% 3.13% 0%
35. Martina Nováková 2002 SKP Sever Ústí nad Labem 11.11% 4:32 2 31 101 50% 100% 0% 0%

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

MH stolní tenis Ostrava

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

MSK Břeclav A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Ratajský Vít

+420 603 831177

blackstone@tabletennis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: ANDRO Speedball 3S *** 40+, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní 1128, 691 41 Břeclav - Poštorná

SF SKK El Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vrňák Tomáš

+420 731 652994

tomvrnda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ syntt ng, plast, bílá

Stoly: Tibhar, Smash 28R, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SK Dobré A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Stiga, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKP Sever Ústí nad Labem

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Novák Jiří

+420 728 525763

noul@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ *** SL, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Space Saver, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice

SKST Charvát Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

sksthavirov@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark

SKST PLUS Hodonín A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikeska Jaroslav

+420 731 450155

jarek.mikeska@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikulecký František

+420 737 124287

fr.mikulecky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST PLUS Hodonín C

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Vlašim A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim

SVS Hradec Králové A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

Lesia.stakhova@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Jiří

+420 603 157329

bajgeri@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: joola prima, plast, bílá

Stoly: Yasaka, Progress Roller, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 40a Ostrava 1 70100

TT Moravský Krumlov A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime***, plast, bílá

Stoly: STAG, International, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov