KONEC

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 15.09.2023 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

NH Ostrava

Extraliga mužů / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

KT Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.09.2023 / 10:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 27.09.2023 / 17:00

KONEC

SK Dobré

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 27.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 28.09.2023 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 28.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 28.09.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 17:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 29.09.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 29.09.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 30.09.2023 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.10.2023 / 14:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.10.2023 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 05.10.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 06.10.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 06.10.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 06.10.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 08.10.2023 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST Chodov

Extraliga mužů / 12.10.2023 / 18:00

Extraliga žen 2022/2023

nejúspěšnější hráč

Chien Tung-Chuan

100 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Chien Tung-Chuan 100 %
2. Karin Grofová 92.16 %
3. Tamara Tomanová 85 %
4. Zdena Blašková 84.38 %
5. Markéta Ševčíková 76.47 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Zdena Blašková 54
2. Tamara Tomanová 51
3. Karin Grofová 47
4. Hana Kubátová 44
5. Markéta Ševčíková 39
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST PLUS Hodonín

16

VÍCE

NEJLEPŠÍ VENKU

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 22.04.2023 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 06.05.2023 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 13.05.2023 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 22 131:36 65
2. TJ Ostrava KST 22 118:55 58
3. TT Moravský Krumlov 22 114:71 56
4. MH stolní tenis Ostrava 22 98:83 46
5. HB Ostrov H. Brod 22 93:83 45
6. SKST Charvát Havířov 22 91:93 45
7. SVS Hradec Králové 22 95:85 44
8. SK Dobré 22 93:99 42
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 22 84:98 41
10. SKST Vlašim A 22 69:117 33
11. SKST PLUS Hodonín B 22 56:117 31
12. SF SKK El Niňo Praha 22 27:132 22
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST PLUS Hodonín 22 21 1 0 0 131:36 65
2. TJ Ostrava KST 22 17 2 3 0 118:55 58
3. TT Moravský Krumlov 22 16 2 4 0 114:71 56
4. MH stolní tenis Ostrava 22 10 4 8 0 98:83 46
5. HB Ostrov H. Brod 22 10 3 9 0 93:83 45
6. SKST Charvát Havířov 22 10 3 9 0 91:93 45
7. SVS Hradec Králové 22 8 6 8 0 95:85 44
8. SK Dobré 22 8 4 10 0 93:99 42
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 22 8 3 11 0 84:98 41
10. SKST Vlašim A 22 3 5 14 0 69:117 33
11. SKST PLUS Hodonín B 22 3 3 16 0 56:117 31
12. SF SKK El Niňo Praha 22 0 0 22 0 27:132 22

1. kolo

SKST PLUS Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 23.09.2022 / 15:00 /

TT Moravský Krumlov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 23.09.2022 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 24.09.2022 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 24.09.2022 / 14:00 /

SKST Charvát Havířov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.09.2022 / 11:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 21.10.2022 / 17:00 /

2. kolo

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00 /

SK Dobré

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00 /

HB Ostrov H. Brod

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 01.10.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.10.2022 / 18:00 /

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00 /

3. kolo

HB Ostrov H. Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.09.2022 / 13:00 /

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00 /

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.10.2022 / 10:00 /

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:30 /

4. kolo

SKST PLUS Hodonín

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 15.10.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín B

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 15.10.2022 / 12:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 15.10.2022 / 14:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SK Dobré

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00 /

5. kolo

SKST PLUS Hodonín

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 14.10.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 14.10.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 16.10.2022 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 16.10.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 16.10.2022 / 10:30 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 16.10.2022 / 14:00 /

6. kolo

SVS Hradec Králové

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 29.10.2022 / 10:00 /

SK Dobré

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 29.10.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 29.10.2022 / 17:00 /

HB Ostrov H. Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 29.10.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 29.10.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 10.12.2022 / 17:00 /

7. kolo

HB Ostrov H. Brod

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 28.10.2022 / 16:00 /

TT Moravský Krumlov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 28.10.2022 / 18:00 /

SK Dobré

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 29.10.2022 / 15:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 30.10.2022 / 10:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:30 /

8. kolo

TT Moravský Krumlov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 04.11.2022 / 19:00 /

HB Ostrov H. Brod

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 06.11.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SK Dobré

Extraliga žen / 12.11.2022 / 12:00 /

SKST PLUS Hodonín

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 12.11.2022 / 12:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 12.11.2022 / 14:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 12.11.2022 / 17:00 /

9. kolo

HB Ostrov H. Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 05.11.2022 / 12:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 05.11.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.11.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 11.11.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 13.11.2022 / 10:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 13.11.2022 / 14:00 /

10. kolo

SKST PLUS Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00 /

SKST PLUS Hodonín B

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 26.11.2022 / 18:00 /

HB Ostrov H. Brod

SK Dobré

Extraliga žen / 10.12.2022 / 14:30 /

11. kolo

SKST PLUS Hodonín

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:30 /

HB Ostrov H. Brod

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.12.2022 / 11:00 /

12. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 23.09.2022 / 17:00 /

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 27.11.2022 / 13:00 /

SKST Vlašim A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 06.01.2023 / 18:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 07.01.2023 / 17:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 07.01.2023 / 17:00 /

HB Ostrov H. Brod

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:00 /

13. kolo

SKST PLUS Hodonín

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 14:30 /

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 28.01.2023 / 18:00 /

14. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:30 /

SKST Charvát Havířov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:30 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 22.01.2023 / 14:00 /

SKST PLUS Hodonín

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 29.01.2023 / 10:00 /

15. kolo

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00 /

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 04.02.2023 / 12:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00 /

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00 /

16. kolo

SF SKK El Niňo Praha

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00 /

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00 /

SKST Vlašim A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00 /

SK Dobré

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 05.02.2023 / 10:00 /

17. kolo

TJ Ostrava KST

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 16.02.2023 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 18.02.2023 / 09:00 /

SKST Vlašim A

SK Dobré

Extraliga žen / 18.02.2023 / 12:00 /

SKST PLUS Hodonín

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2023 / 12:00 /

SKST PLUS Hodonín B

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 18.02.2023 / 12:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 18.02.2023 / 17:00 /

18. kolo

SKST Vlašim A

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 17.02.2023 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SK Dobré

Extraliga žen / 17.02.2023 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 17.02.2023 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 17.02.2023 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 19.02.2023 / 10:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 19.02.2023 / 14:00 /

19. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 25.02.2023 / 09:00 /

SVS Hradec Králové

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 25.02.2023 / 10:00 /

SK Dobré

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 25.02.2023 / 11:00 /

SKST Vlašim A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2023 / 12:00 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 25.02.2023 / 14:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 25.02.2023 / 17:00 /

20. kolo

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 24.02.2023 / 18:00 /

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 24.02.2023 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 26.02.2023 / 09:30 /

SVS Hradec Králové

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 26.02.2023 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 26.02.2023 / 10:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 26.02.2023 / 14:00 /

21. kolo

SF SKK El Niňo Praha

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 04.03.2023 / 09:00 /

SVS Hradec Králové

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 04.03.2023 / 10:00 /

SKST Vlašim A

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 04.03.2023 / 12:00 /

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 04.03.2023 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 04.03.2023 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.03.2023 / 17:00 /

22. kolo

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 03.03.2023 / 18:00 /

SKST Vlašim A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 03.03.2023 / 18:00 /

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.03.2023 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 05.03.2023 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 05.03.2023 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 05.03.2023 / 10:30 /

1/1/1. kolo

SKST PLUS Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 10.03.2023 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 18.03.2023 / 17:00 /

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 19.03.2023 / 13:00 /

MH stolní tenis Ostrava

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 02.04.2023 / 15:00 /

1/1/2. kolo

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 31.03.2023 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 31.03.2023 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 01.04.2023 / 14:00 /

HB Ostrov H. Brod

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 15.04.2023 / 14:00 /

1/2/1. kolo

TT Moravský Krumlov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.04.2023 / 16:00 /

SKST PLUS Hodonín

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 21.04.2023 / 18:00 /

1/2/2. kolo

TJ Ostrava KST

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 22.04.2023 / 16:00 /

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 22.04.2023 / 18:00 /

1/3/1. kolo

SKST PLUS Hodonín

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 06.05.2023 / 18:00 /

1/3/2. kolo

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 13.05.2023 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

HB Ostrov H. Brod

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vožický Bohumil

+420 608 959844

hbostrov@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, SC 3000, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Jihlavská 895,Havlíčkův Brod

MH stolní tenis Ostrava

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Donic, Waldner, zelená

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Ratajský Vít

+420 603 831177

blackstone@tabletennis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: ANDRO Speedball 3S *** 40+, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní 1128, 691 41 Břeclav - Poštorná

SF SKK El Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vrňák Tomáš

+420 731 652994

tomvrnda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar - 40+ SYNTT NG ***, plast, bílá

Stoly: Tibhar, Smash 28 R, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Stiga, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKST Charvát Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

sksthavirov@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark

SKST PLUS Hodonín

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikeska Jaroslav

+420 731 450155

jarek.mikeska@seznam.cz, skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA - Perform 40+ ***, plast, bílá

Stoly: STIGA, ROLLER, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikeska Jaroslav

+420 731 450155

jarek.mikeska@seznam.cz, skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA - Perform 40+ ***, plast, bílá

Stoly: STIGA, ROLLER, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Vlašim A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Šopová Hana

+420 777 172723

hana.sopova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim

SVS Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

Lesia.stakhova@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Yasaka, Progress, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 40a Ostrava 1 70100

TT Moravský Krumlov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime*** 40, plast, bílá

Stoly: STAG, International, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov